top of page
Bildschirmfoto 2021-02-17 um 22.02.35 Ko

Interiér domu Studienka

Tento rodinný dom v obci Studienka bol komplet navrhnutý a vyrobený u nás. V kuchyni sme použili kvalitné materiálu od výrobcu Egger, konkretne na dvierka dekor W1100 ST9 alpská biela v kombinácii z prvkami z orechu, konkrétne dekor H3702 Orech pacifik tabakový. Ako pracovnú dosku a zástenu sme použili čiernu kompaktnú dosku v hrúbke 12mm. Pri tomto type dosiek je možné drez namontovať od spodu, čo je vidieť na fotkách a rovnako je možné zapustiť varnú dosku do roviny, čo sme pri tomto projekte nerobili. Na otváranie je použitý úchytkový J a C profil v čiernej matnej farbe, ktorý sme "obtočili" dookola ostrovčeka :) 

Pracovňa v chodba je v kombínácii H3702 Orech pacifik tabakový a čiernej soft farbe konkretne U899 ST9. Tieto dva dekory spolu pekne ladia a dávajú nábytku nádych elegancie a luxusu.

Detská iba v bielej farbe v kobinácii s orechom pôsobia svetlo a elegantne. Pri výrobe postele sme mysleli aj na zástenu. Tiež pekný doplnok je perinák, ktorý nám tvorí čelo postele. Dosiahli sme tu na malom priestore množstvo úložného miesta a zároveň aj priestor "dýcha".

Chodba je vytvorená rovnako ako pracovna v kobinácii orechu a čienej farby. Veľmi účelný a efektný prvok sú dve zásuvky na klúče a drobné veci, čím nám priestor pod vešaním zostane čisty/uprataný

a aby sme nezabudli, obývačka je tiež od nás, čiže aj konferenčný stolík, ktorý je ladený do farieb celého domu.

Tento projekt sme realizovali komplet od holodomu až do finále s nábytkom na mieru. (obklady kúpelní, sanita, podlaha v celom dome, dvere a komplet nábytok)

Interier Bytu Malacky

Vstavané skrine 

Vyrobíme všetko na milimeter presne na mieru aj vďaka novým technológiám. 

Vstavané Skrine

Kuchynská linka Malacky

Kuchynská linka do rodinného domu v Malackách je tej najvyššej rady. Použíté sú prémiové materiály od výrobcu Egger U999 perfectsense mat a novinka v drevodekoroch H1344 Dub Sherman koňakovo hnedý. Celkový dojem dokresľujú dizajnové úchytky v bronzovom prevedení od Nemeckého výrobcu Häfele. V neposlednom rade ako pracovná doska bola použitá kompaktná doska od výrobcu Egger v prevedení 0794 FH Patina Bronze, vďaka čomu bolo možné použiť drez so spodnou montážou. Komfortné používanie zabezpečujú pojazdy od výrobcu BLUM, čo je špička na trhu. Detail pri okne sme vyriešili policami z neviditeľným osadením, čo bolo potrebné kvôli otváraniu okien. Podsvietenie ledkami.

Cena zostavy 5500 EUR s drezom a vnutorným vybavením.

Kuchynská linka Malacky

Petržalský byt s maximálnym využitím

Aj malé priestory sa dajú maximálne využiť. Zákazník nás poprosil maximálne využiť úložný priestor. Spojiť funkčnosť a design za rozumnú cenu. Nábytok na mieru pre každé vrecko. 

Petrzalsky Byt