top of page

Create Your First Project

Start adding your projects to your portfolio. Click on "Manage Projects" to get started

Kuchynská linka a nábytok Jarovce

Poctivý stolár tentokrát dodával interiérový nábytok pre mladú rodinu v Jarovciach, ktorá si chcela vytvoriť prostredie, v ktorom sa bude príjemne cítiť a využije maximálny potenciál priestoru. Pri tejto zákazke sme využili aj našu spoluprácu s kamenármi. Žiadny atypický priestor a ani nábytok nás nezaskočil.
V kuchynskej linke sme použili na dvierka MDFku, ktorú sme opracovali na našom CNC stroji a nastriekali do zelenej RALky. Druhá strana kuchynskej linky je ukotvená na pevnej kovovej konštrukcii aby mohli byť skrinky bez nožičiek. Na dvierkach je použitá preglejka Breza vodovzdorná pozdĺžna, ktorá sa upravila a striekla do požadovanej farby. Pracovná doska je z dektonu presnejšie KEON tech mat. Otváranie je riešené cez J profil a TIP-ON pre vrchné skrinky. Pod drezom sa skrýva BLANCO SELECT odpadkový kôš 60/2. Kuchynskú linku sme dodali aj so spotrebičmi.
Ďalšia požiadavka zákazníka bola jasná, knižnicu si prajem mať tak pevnú aby som vedel do nej bezproblémovo vložiť čo najviac kníh. Chalani sa pozreli na projekt pridali svoje poznatky a výsledok už hovorí za seba – knižnica plná kníh. Šatník má vyfrézované otvory do dvierok ako aj zrkadlá, ktoré sú upevnené na dvierkach. Pre takýto typ dvierok bol ideálny materiál z preglejky Breza. Je totožný s materiálom, ktorý sme použili v kuchynskej linke.

bottom of page